Tayvan'da Kardeşlerin Buluşması...

Yazdır

Our aim is your status and your career. We put in our best to meet your needs and protect your status. Our custom http://www.goldlemon.hu/essay-about-customer-service/ writing service is glowing Tayvan'da Kardeşlerin Buluşması...

get link - Stop getting unsatisfactory grades with these custom term paper advice Dissertations, essays & academic papers of highest quality.  

The http://www.girlsday.lu/?history-essay-writing-service from Australian pro experts. Exceptional quality that ensures the highest scores. It's totally affordable service for every student Ahmet TÜZÜN

Research Papers On Youth Violence - work with our scholars to receive the quality review following the requirements Let specialists accomplish their 21. Summer Deaflympics Games Taiwan… 01 -17 Eylül 2009 Taipei… Tayvan’da yapılan İşitme Engelliler Yaz Oyunları’nda Türkiye ve  Azerbaycan ekipleri biraraya  gelerek hasret giderdi.

91 ülkeden 5 bini aşkın sporcunun iştirak ettiği 21. Dünya İşitme Engelliler Yaz Oyunlarında Türkiye ve Azerbaycan ekipleri biraraya geldi. Organizasyona Türkiye’den gelen gazeteci, yazar ve Spor Bakanlığı Basın Müşaviri Ahmet Tüzün, Azerbaycan Judo Milli Takımı ile görüştü. Azerbaycan judo takımından antrenör ve sporcular Mail Humbatov, Elnur Memmediyev ve Elmar Kocayev ile biraraya gelen Ahmet Tüzün, kardeş iki ülke arasında spor münasebetlerini tesis etmek ve geliştirmek istediklerini söyledi. Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı Oktay Aktaş da, Azerbaycan ile Türkiye arasında işitme engelliler sahasında ikili temasları artırmak ve işbirliği yapmak istediklerini beyan etti. Oktay Aktaş, “Azerbaycanlı kardeşlerimizle önümüzdeki yıllarda işbirliği yaparak, daha büyük başarılara birlikte imza atmak istiyoruz. Türkiye ile Azerbaycan arasında her sahada olduğu gibi sporda da gerekli organizasyonları birlikte yaparak, dünya çapında başarılara imza atabiliriz” dedi.

MUHTEŞEM AÇILIŞ

91 ülkeden 5 bini aşkın katılımcının iştirak ettiği Taipei Stadı’ndaki açılış töreni, adeta bir olimpiyat açılış töreni gibi birbirinden güzel ve nefes kesen tablolara sahne oldu. Organizasyonu mükemmel bir şekilde yürüten Tayvanlılar, açılış töreninde havai fişekler, yerel halk dansları ve Uzakdoğu folklorundan çeşitli örneklerin sunulduğu gösterilerle “Summer Deaflympics Games” tarihinde hafızalardan silinmeyecek olağanüstü bir açılış organizasyonuna başarıyla imza attı.

Törenin açılış konuşmasını Taipei Belediye Başkanı Hau Lung-Bin yaparak tüm katılımcılara “hoş geldiniz” dedi  Uzakdoğu’nun egzotik dünyasını sergileyen muhteşem gösterilerin ardından katılımcı 87 ülke geçit töreniyle staddaki yerlerini aldı. Daha sonra Tayvan Devlet Başkanı Ma Ying Jeou tüm katılımcılara İngilizce ve Çince hitap ederek, dostluk ve barış mesajları sundu.

 GÖRKEMLİ KAPANIŞ

bykama

Wednesday the 22nd. Mustafa Aris
Template by QualityJoomlaTemplates