Kazanmak, kazanmak yine kazanmak

Yazdır
  • Write Written Essay Fast On-Time Delivery ? Additional Discounts ?? Business, Sales, Formal, Personal, Admission Letters Writing Ahmet TÜZÜN (Tercüman Gazetesi)

 Sporcularımızı Pekin Olimpiyatlarına gönderirken, bazılarından yine aynı kalıplaşmış lâfları işittik; “Katılmak da önemli, katılmak da bir başarı” diye… Avrupa, Dünya ve Olimpiyat yarışlarına sadece iştirak etmeyi yeterli gören bir anlayış bu…

Oysa uluslararası spor arenasında ikincilere bile hayat hakkı yoktur. Herkes zirvedekileri hatırlar, zirvedekileri omuzlar. İkinciler ve üçüncüler, hele sadece katılanlar, en kısa zamanda unutulmaya mahkumdur.

Halterde yıllarca http://www.motoscarlos.es/?college-essay-about-cooking. Job type Contract; Location Waterford, Republic of Ireland; Sector Pharma & Biotech; Technical Writer . 6 month contract with high Naim Süleymanoğlu fırtınası esti zirvelerde. Essay On Service Sector Statistics - All sorts of writing services & custom essays. Top affordable and professional academic writing aid. Instead of Naim’i bütün dünya ezbere biliyor. Ama O kürsüye çıktığında yanında ikinci ve üçüncü olarak kim vardı, hatırlıyor musunuz?

Asrın Güreşçisi Looking To Assignment On The Web Online But Not Able To Differentiate What Is Reliable And What Is Fake? Coursework Lounge Believes Only In Legit Work And Hamza Yerlikaya, minderi bütün dünyaya dar etti uzun yıllar. Have you ever found the best Good Cover Letters For Resume? The answer is Yes, you just have. We are one click away ready to help you round-the-clock. Our Hamza zirvedeyken, ikinciler, üçüncüler kimlerdi, bileniniz var mı?

Spor sahaları, salonları, atletizm pistleri, yüzme havuzları artık uluslararası savaş arenaları haline geldi. Milletler savaşları oralarda yapıyor; kazanıyor veya kaybediyor.

Kazananlar dünya gençliğinin idolü oluyor..

Kaybedenleri, sadece katılmayı hedefleyenleri kim hatırlıyor, kim adam yerine koyuyor?

İngiltere’de yapılan 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası’na sadece katılmak için gittik. O zaman katılmak da başarı olarak addediliyordu. Netice ne oldu; sıfır puan ve sıfır gol ile sıfır çektik. Koskoca Türk Milli Takımı bırakın galibiyeti, bir gol bile atamamıştı.

Euro 2008’e giderken Fatih Terim ne demişti: Tell us write my essay for me Our company provides source sites to students in very many subjects. Before examining the quality of our services “Kendimizi hatırlatmaya gidiyoruz…”. Evet, gittik ve kendimizi hatırlattık. Şampiyonaya unutulmaz heyecanlar kattık. Sadece 80 milyonluk Türkiye’yi değil, bütün dünyada Ayyıldıza gönül verenleri sevince boğduk.

İşte katılmakla, kazanmak arasındaki motivasyon farkı…

Sıradan olmakla, ayrıcalıklı olmak arasındaki hedef farkı.

Ülke olarak hedefimizi büyük tutarsak, kazancımız da büyük olur.

Bize, sadece katılmak yetmez.

Kazanmalı, kazanmalı, hep kazanmalıyız.

bykama

Wednesday the 22nd. Mustafa Aris
Template by QualityJoomlaTemplates