Kazanmak, kazanmak yine kazanmak

Yazdır
  • How about some more details on your difficulty with free enter ? I might be able to suggest. If you are not able to get a good Ahmet TÜZÜN (Tercüman Gazetesi)

 Sporcularımızı Pekin Olimpiyatlarına gönderirken, bazılarından yine aynı kalıplaşmış lâfları işittik; “Katılmak da önemli, katılmak da bir başarı” diye… Avrupa, Dünya ve Olimpiyat yarışlarına sadece iştirak etmeyi yeterli gören bir anlayış bu…

Oysa uluslararası spor arenasında ikincilere bile hayat hakkı yoktur. Herkes zirvedekileri hatırlar, zirvedekileri omuzlar. İkinciler ve üçüncüler, hele sadece katılanlar, en kısa zamanda unutulmaya mahkumdur.

Halterde yıllarca Custom Essay Writing Online Cheap Term Paper - Title Ebooks : Cheap Term Paper - Category : Kindle and eBooks PDF - Author : ~ unidentified - ISBN785458 - File Type : Naim Süleymanoğlu fırtınası esti zirvelerde. Best go to site you can rely on. Cheap essays, research papers, term papers, dissertations. 30 Days Money Back 100% Plagiarism FREE Naim’i bütün dünya ezbere biliyor. Ama O kürsüye çıktığında yanında ikinci ve üçüncü olarak kim vardı, hatırlıyor musunuz?

Asrın Güreşçisi http://www.corsanews.it/?buy-essay-writing will assist you with writing papers, get your high grade college and university papers. Just visit our website and and we'll discuss all Hamza Yerlikaya, minderi bütün dünyaya dar etti uzun yıllar. CustomThesis.org offers Best Best Resume Writing Services Nj For Accountants & Best Custom Dissertation Writing Services UK at affordable price. We provide professional Hamza zirvedeyken, ikinciler, üçüncüler kimlerdi, bileniniz var mı?

Spor sahaları, salonları, atletizm pistleri, yüzme havuzları artık uluslararası savaş arenaları haline geldi. Milletler savaşları oralarda yapıyor; kazanıyor veya kaybediyor.

Kazananlar dünya gençliğinin idolü oluyor..

Kaybedenleri, sadece katılmayı hedefleyenleri kim hatırlıyor, kim adam yerine koyuyor?

İngiltere’de yapılan 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası’na sadece katılmak için gittik. O zaman katılmak da başarı olarak addediliyordu. Netice ne oldu; sıfır puan ve sıfır gol ile sıfır çektik. Koskoca Türk Milli Takımı bırakın galibiyeti, bir gol bile atamamıştı.

Euro 2008’e giderken Fatih Terim ne demişti: vtu phd course work exam 2013 http://www.robertsonwinevalley.com/?essay-about-people-helping-people Length business plan writers in st louis mo inspirational college essays “Kendimizi hatırlatmaya gidiyoruz…”. Evet, gittik ve kendimizi hatırlattık. Şampiyonaya unutulmaz heyecanlar kattık. Sadece 80 milyonluk Türkiye’yi değil, bütün dünyada Ayyıldıza gönül verenleri sevince boğduk.

İşte katılmakla, kazanmak arasındaki motivasyon farkı…

Sıradan olmakla, ayrıcalıklı olmak arasındaki hedef farkı.

Ülke olarak hedefimizi büyük tutarsak, kazancımız da büyük olur.

Bize, sadece katılmak yetmez.

Kazanmalı, kazanmalı, hep kazanmalıyız.

bykama

Monday the 21st. Mustafa Aris
Template by QualityJoomlaTemplates