Ahmet Tüzün TGSD Federasyonu yönetimine seçildi

Yazdır

go here. american essay writing companies American essay writing companies, victorian primary homework help, eureka math homework helper grade 1Apr 14, 2015 Since academic writing is becoming one of the most prominent aspects of the educational system, the constant development of the custom-writing industry is clearly justified.  geleneksel

Take My Online Class helps with online class, homework and assignment help for students. Geometry Homework Help Proofs? If this is your question, we Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu 3. Olağan Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Tek liste ile girilen seçimde, Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Bölümü Öğretim Üyesi ve Güneş Vakfı Başkanı Prof. Dr. Alparslan Ceylan, 117 oyla başkanlığa seçildi.

Alpha go sites provides you the best in class, plagiarism free and value for money reports at your convenient time from expert writers. Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu’nun yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor:  Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Ayhan Buzlak, Yaşar Bayar, Mustafa Küçükmeral, Murat Kölemenoğlu, Ahmet Tüzün, Günal Genç, Doç. Dr. Z. Gökalp Ceylan, Şahin Hopur, Mehmet Öztürk, Fahrettin Şolpan, Haluk Koşar, İsmail İpek, Dr. H. Murat Şahin.

Writing a book is an adventure Winston Churchill. Im so excited to find these free http://www.spenta.edu/do-australian-students-have-too-much-homework/ for kids and share them with you. Often, kids say Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Alparslan Ceylan seçimden sonra yaptığı konuşmada federasyona bağlı branşlarda altyapıya, eğitime, kulüpleşmeye, mevcut kulüplerin güçlendirilmesine ve tesisleşmeye özellikle önem vereceklerini belirterek, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu'na bağlı branşları, uluslararası alanlara taşımak ve tüm dünyaya tanıtmak için de gayret göstereceklerini ifade etti.

Birlik ve beraberlik içinde olunduğunda başarının da geleceğini belirten Ceylan, seçime katılan bütün delegelere teşekkür etti.

Geleneksel sporlarımızı aynı zamanda kültür boyutuyla ele aldıklarını belirten Ahmet Tüzün de, binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan ve Türk kültürünün önemli bir dalını oluşturan geleneksel sporlarımızı;  Türkiye’de daha da yaygınlaştırarak hak ettiği yere getirmek ve bu alanda Türk dünyası ile gönül ve hareket birliğini oluşturmak istediklerini söyledi.     

  

bykama

Wednesday the 14th. Mustafa Aris
Template by QualityJoomlaTemplates