TÜRK DÜNYASINDA SPOR BİRLİĞİ İÇİN

Yazdır

Nursing CV example. RMN, RGN, Medical. Nurses CVs. Academic Research Writing. Scholarship Essay Canada - Proposals, essays and research papers of highest quality. begin working on your essay right now with professional assistance turkistan gundemi 3

Alpha get links provides you the best in class, plagiarism free and value for money Technical Writing at your convenient time from experts. Avrasya Kültür ve Spor İş Birliği Derneği Başkanı Ahmet Tüzün, TRT’de Türkistan Gündemi programına katıldı. 1 saatlik canlı yayında 1. Dünya Göçebe Oyunları ve Türk Dünyası sporlarının dünü, bugünü, yarını konuşuldu. Türk Dünyası sporlarının yeni ve köklü bir yapılaşmaya gitmesi, güçlü bir sistem kurulması, branşların marka değerlerinin oluşturulması ve geleneksel sporlarımızın tam bir sektör haline getirilmesi için yapılması gerekenleri anlatan Tüzün, program hakında şunları söyledi: 

Buy Pinnacle Studio 17 Ultimate  

Videolar

Vimeo API Key not set. (YoutubeGallery/Settings)Vimeo API Key not set. (YoutubeGallery/Settings)
 

“TRT Avaz'da Tük Dünyası Sporları'nı konuştuk. Değerli dostum Doç. Dr. Fahri Solak'la keyifli bir sohbet oldu. Avrasya Kültür ve Spor İş Birliği Derneği Başkanı olarak, ekibimle birlikte geçen beş yılla yaptıklarımızı anlatma imkanı buldum. Türk dünyasında spor alanında birliği sağlamak için daha yapacak çok işimiz var. Ve bu yolda en büyük güvencemiz de, büyük Türk coğrafyasında her şartta bizimle birlikte olan saygıdeğer dostlarımız... Türkistan Gündemi'nin bütün ekibine samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Büyük atamız İsmail Bey Gaspıralı'nın "Dilde Fikirde İşte Birlik" vasiyetini spor alanında gerçekleştirmek için yürüyüşümüze emin adımlarla devam edeceğiz inşallah…” 

bykama

Wednesday the 22nd. Mustafa Aris
Template by QualityJoomlaTemplates